محتوابرای بازاریابی اینستاگرام(نظرسنجی)

محتوابرای بازاریابی اینستاگرام(نظرسنجی)

۴. محتوای نظر سنجی در استوری

ایجاد نظر سنجی در استوری ها این امکان را می‌دهد تا مخاطب به سوالات مهم شما در مورد کسب و کارتان پاسخ بدهد. این نوع از محتوا بسیار با ارزش است زیرا به مخاطبان امکان می‌دهد تا به طوری موثر با شما تعامل داشته و دیدگاه های خودشان را به اشتراک بگذارند. مخاطبان ما در هر شرایطی دوست دارند که حرف های شان شنیده شود و حس کنند نظرات شان برای برند یا کسب و کار روبرو مهم و ارزشمند است .

 

مشخصا این روزها تعداد مخاطبی که در اینستاگرام دنبال برند مورد نظرش می گردد تا گوگل در حال افزایش است و شما هم دقیقا باید از همین مساله به نفع کسب و کار خودتان استفاده کنید و با تولید محتوای حرفه ای و تاثیر گذار با مخاطب ارتباط بیشتری ایجاد کنید .

پس با ایجاد یک فرم نظرسنجی حرفه ای در قسمت استوری های اینستاگرام می توانید این حس را به مخاطب القا کنید که برای حرف و نظراتش ارزش زیادی قائل هستید و تمام این نظرات را جمع میکنید و از آنها استفاده میکنید و در نهایت تغییر های مثبت و خبرهای خوبی به زودی در راه است
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.