روش فوق العاده برای تبلیغ در اینستاگرام

روش فوق العاده برای تبلیغ در اینستاگرام

 

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، پس حتما به تبلیغ در اینستاگرام فکر کرده‌اید. این روزها اینستاگرام بزرگترین رسانه برای نشان دادن محصولات و تبلیغات است. اگر به تاثیر معجزه آسای تبلیغ در اینستاگرام اعتقاد ندارید، بگذارید به شما خبر بدهم در همین لحظه که دست روی دست گذاشته‌اید، آدمها دارند در اینستاگرام پول پارو می‌کنند. پس به تبلیغات در اینستاگرام ایمان بیاورید و آن را شروع کنید. ولی در نظر داشته باشید که برای تبلیغات در اینستاگرام و هزینه کردن برای آن باید خیلی هوشمند باشید.

 

حالا بعد از همه این حرفها چجوری تبلیغ کنیم؟

جواب ساده است از طریق ساخت یک انیمیشن و انتشار اون در صفحه اینستاگرام خودتون یا دیگران.

 

تصاویر تاثیر بیشتری نسبت به یک نوشته بر ذهن مخاطب دارن حالا بیاید این تصاویر را به صورت متحرک دربیاریم قطعا تاثیرش دو برابر میشه چون مغز انسان درک و پذیرشش نسبت به تصاویر متحرک بالاست.

 

حتما به خودتون می گید که هزینه ساخت یک انیمیشن خیلی بالاست و اصلا کجا و چطوری باید انجامش بدین.

 

نگران نباشید با تیم کُشن (Cotion) میتونید با 400هزار تومن برای خودتون یه انیمیشن داشته باشید تازه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت. حتی میتونید یه کاراکتر سخنگو یا یه خانواده رو هم داخل انیمیشن تون داشته باشید که حس نزدیکی بیشتری به مخاطبتون بده.

 

پس منتظر چی هستین؟ همین الان اقدام کنید و فروش تون رو چند برابر کنید.

 

برای درج سفارش و دیدن نمونه کارها اینجا رو کلیک کنید :
برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

یا میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید:

  • 021-88891145
  • 021-88930698
  • 09100909938خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.