تاثیر ویدئو مارکتینگ در رنکینگ سایت

تاثیر ویدئو مارکتینگ در رنکینگ سایت

ویدئو مارکتینگ به دلیل حجم بالایی که دارد، می تواند موتورهای جستجو را متقاعد کند که در سایت محتوای زیادی بارگذاری می شود. از سوی دیگر ویدئوها بیشتر از نوشتارها طرفدار دارند. به همین دلیل است که موتورهای جستجو اهمیت بیشتری به این نوع محتوا می دهند.

زمانی که وب مسترها در وب سایت خود از ویدئو مارکتینگ استفاده می کنند، تعداد بازدیدکننده های سایت را افزایش می دهند. همچنین با قراردادن لوگوی شرکت در ویدئو می توانند تبلیغات وسیع تری را برای شرکت انجام دهند. حال آنکه اگر در محتواهای متنی و نوشتاری لوگو درج شود، پس از اینکه کپی بردارها از آنها استفاده کنند، می توانند لوگو و برند تجاری شرکت را حذف کنند.

در ویدئو امکان حذف برند تجاری و لوگو نیست و زمانی که ویدئوهای یک سایت توسط کاربران دست به دست می شود، همزمان لوگو نیز منتشر می شود. بنابراین یکی دیگر از راه های موثر برای افزایش تاثیر ویدئو مارکتینگ بر سئوی سایت، قرار دادن لینک سایت در گوشه ای از ویدئو می باشد. وجود ویدئو مارکتینگ نوعی پرستیژ شغلی نیز محسوب می شود. وقتی برای کسب و کار خود ویدئو مارکتینگ منتشر می کنید، به این معناست که ابتدا برای کاربران احترام قائل هستید و دیگر اینکه هزینه های زیادی را نیز صرف این کار کرده اید که نشان از اقتدار شرکت دارد. از سوی دیگر می توان با استفاده از این روش اعتماد مشتریان را جلب کرد.
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.