لوگو ضامن

درباره ضامن :


درباره کسب و کار

یکی از راه‌های تامین سرمایه و دستیابی به اهداف مالی، وام گرفتن از بانک‌هاست که با مشکلاتی مثل مدت زمان طولانی انتظار، نیاز به ضامن، کاغذبازی‌های بانکی و شاید از همه مهم تر بهره بازپرداخت وام همراه است. اما یکی از راه‌های همگام با فرهنگ ایرانی که این مشکلات رو برطرف کرده، استفاده از مزیت‌های صندوق‌های قرض الحسنه خانوادگی است. این صندوق‌ها برمبنای اعتماد میان اعضا تشکیل می‌شوند و به همین دلیل نیاز به ضامن و کاغذ بازی وجود نخواهد داشت و اعضای صندوق می‌توانند به راحتی وام بدون بهره دریافت کنند. 

کاربران این صندوق‌ها کسانی هستند که همدیگر را می‌شناسند و به هم اعتماد دارند. از جمله این افراد می‌توان به کارمندان، اعضای فامیل، همسایگان و ... اشاره کرد. 

تشکیل و مدیریت این صندوق‌ها همواره با مشکلاتی مثل سختی حسابداری، عدم شفافیت و زمانبر بودن پیگیری‌ها و پرداخت‌ها همراه مواجه بوده. ضامن با هدف کمک به تسهیل این فرایند و اشاعه این فرهنگ حسنه، امکاناتی را فراهم کرده که به راحتی، تمام نیازهای مدیر و اعضای این صندوق‌ها را برآورده می‌کند. از جمله خدمات ضامن می‌توان به پیام‌رسان همگام داخلی اشاره کرد که باعث تسهیل ارتباطات و ثبت توافقات اعضا می‌شود. نقل و انتقالات وجوه هم با استفاده از درگاه پرداخت امن پارسیان و کیف‌پول ضامن به راحتی انجام می‌شود. همچنین امکان گزارش گیری و ارسال پیام‌های یادآور به کمک مدیران صندوق‌ها می‌آید تا تشکیل و اداره این نوع از صندوق‌ها از همیشه راحت تر و ایمن تر شود.

تیم ضامن اولین گروهی است که از سال 95 بر ارائه خدمات در این زمینه تمرکز کرده است و در نسخه‌های بعدی این اپلیکیشن به دنبال مزایایی است که این خدمات را به چیزی بیش از یک صندوق قرض الحسنه عادی تبدیل خواهد کرد.

برای استفاده از مزایای صندوق‌های قرض الحسنه اشتراکی می‌توانید یک ماه رایگان از خدمات ضامن استفاده کنید.

# تگ ها :

فینتک فناوری مالی ضامن کسب و کار کشن راهکار

راه های ارتباطی کسب و کار :


شماره های تماس :

  • 09129237430

راه های ارتباط آنلاین :

شبکه های اجتماعی :